ChrudimskoDnes.cz
ChrudimskoDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Podivný mutant šokoval farmáře: Proboha, vždyť vypadá jako člověk!

15. 9. 2019 | V zapadlé argentinské vesničce Villa Ana se narodilo zmutované telátko. Nekvalitní záběry zvířete, které má v obličejové části lidské rysy, se už šíří internetem. Genetik tvrdí, že v tomto případě jde o vzácnou genetickou mutaci. (Foto: Youtube)

Špičkový výzkumník rakoviny přirovnává bezdrátově záření škodlivostí k azbestu a cigaretám

15. 9. 2019 | Je skutočne udivujúce, ako často sa ignorujú a mainstreamovými médiami nespomínajú zdravotné obavy súvisiace s bezdrôtovým žiarením, hoci sa o nich jasne hovorí vo vedeckej literatúre. (Foto: ilustrační CE)

Snowden uvedl důvody, proč uveřejnil tajné materiály zvláštních služeb

15. 9. 2019 | Bývalý pracovník amerických zvláštních služeb Edward Snowden ve své knize vzpomínek Osobní věc (Permanent Record) vysvětlil důvody, které ho přiměly uveřejnit tajné dokumenty amerických zvláštních služeb. Knihu, která se dostane do prodeje 17. září. (Foto: Flickr)

Přišla tvrdá reakce Íránu ohledně útoku na ropné rafinerie v Saúdské Arábii

15. 9. 2019 | Íránské ministerstvo zahraničí označilo prohlášení amerického ministra zahraničí Mikea Pompea za lež. Ten hovořil o tom, že Írán stojí za včerejšími útoky dronů na ropné rafinerie v Saúdské Arábii. (Foto: Flickr, ilustrační)

Další provokace? Do Černého moře vplula expediční loď amerického námořnictva

15. 9. 2019 | Uvádí se, že v současné době Černomořské loďstvo doprovází americkou loď USNS Yuma (T-EPF-8). V neděli o tom informovalo Národní centrum řízení obrany Ruské federace. „Loď Yuma patří k vysokorychlostním přepravním plavidlům třídy Spearhead. Jedná se o víceúčelové nebojové lodě, které jsou určeny k rychlé přepravě vojáků, nákladu a vojenského vybavení, včetně tanků M1 Abrams, zásobovacích jednotek a provádění humanitárních záchranných operací,“ uvádí se. (Foto: Wikimedia) ...

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
22:14:57 | 15.09.2019

Obavy herců z Dejvického divadla, že je povede ruský ministr kultury???

Obavy herců z Dejvického divadla, že je povede ruský ministr kultury???

15. 9. 2019 | „Zaujala mne zpráva, že  starosta Prahy 6 na jednání zastupitelstva a poté i městska část na sociální síti cituje "dopis kolektivu" (jednoho pražskeho divadla) žádajíci odstraněni Koněva (sochy)," komentoval na svém facebookovém profilu bývalý hejtman Michal Hašek, aby ještě dodal.

Jaroslav Bašta:  Poločas rozpadu

Jaroslav Bašta: Poločas rozpadu

15. 9. 2019 | Když před více než dvěma desetiletími vyslovil Václav Klaus starší svoji obavu, aby se Češi, respektive Česká republika, nerozpustili v Evropské unii jako kostka cukru v čaji, měl jsem dojem, že svoji skepsi přehání.

USA trestají ostatní za obchod s Ruskem a investovaly do něj nejvíce!

USA trestají ostatní za obchod s Ruskem a investovaly do něj nejvíce!

15. 9. 2019 | Spojené státy pečlivě sledují uplatňování protiruských sankcí třetími zeměmi, ale přitom americké podniky jsou největšími investory v Rusku, napsal německý list Handelsblatt, citující statistiku UNCTAD.

Politiku k jiným státům formují  hloupí, samozvaní, namistrovaní starostové

Politiku k jiným státům formují hloupí, samozvaní, namistrovaní starostové

15. 9. 2019 | „V normální zemi obvykle řídí zahraniční politiku ministr zahraničních věcí. Jenže my nemáme ministra zahraničních věcí, nýbrž Pocheho podržtašku Petříčka, jehož kdokoli svéprávný nemůže brát vážně," napsal provokativně na svém facebookovém profilu komentátor současného dění Petr Štěpánek.

Co Česká televize za to, že ji posíláme 135 korun měsíčně, (po)dělala

Co Česká televize za to, že ji posíláme 135 korun měsíčně, (po)dělala

15. 9. 2019 | Česká televize, které každý měsíc posíláme 135 korun měsíčně, čas od času ve zpravodajství tu a tam zapomene něco říci důležitého. Příkladem může být námi sledovaná upoutávka na seriál: Pozor, státní hranice a na druhé straně jsme viděli i reportáž z pohřebiště v Letech u Písku.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
22:14:56 | 15.09.2019

Média: Rijád obnoví do pondělí těžbu ropy na třetinu

Média: Rijád obnoví do pondělí těžbu ropy na třetinu

15. 9. 2019 | Saúdská Arábie se chystá do pondělí obnovit na třetinu těžbu ropy ztracenou následkem útoku dronů na ropnou infrastrukturu, uvádějí noviny Wall Street Journal s odkazem na saúdské úředníky.

Okamura: Německo dluží Česku 10 až 15 tisíc miliard korun

Okamura: Německo dluží Česku 10 až 15 tisíc miliard korun

15. 9. 2019 | Předseda SPD Tomio Okamura uveřejnil na svém Facebooku post, v němž vysvětlil, že Německo dluží České republice až patnáct tisíc miliard korun a hnutí SPD už dlouho prosazuje, aby to česká vláda vymáhala.

Dankovo vidění Slovenska typu Orbána: předseda parlamentu sdílel cíle v nadcházejících parlamentních volbách

Dankovo vidění Slovenska typu Orbána: předseda parlamentu sdílel cíle v nadcházejících parlamentních volbách

15. 9. 2019 | Předseda parlamentu a SNS Andrej Danko v nedělním pořadu V Politice na TA3 potvrdil definitívní datum parlamentních voleb a ohodnotil celkový stav koalice.

Francouzská ministryně spravedlnosti navrhuje poskytnutí azylu Snowdenovi

Francouzská ministryně spravedlnosti navrhuje poskytnutí azylu Snowdenovi

15. 9. 2019 | Francouzská ministryně spravedlnosti Nicole Belloubetová navrhla, aby byl bývalému pracovníku amerických zvláštních služeb Edwardu Snowdenovi poskytnut azyl.

„Ropa za 100 dolarů a benzín za 40 korun.“ Český ekonom bije na poplach kvůli útokům v Saúdské Arábii

„Ropa za 100 dolarů a benzín za 40 korun.“ Český ekonom bije na poplach kvůli útokům v Saúdské Arábii

15. 9. 2019 | Kvůli útoku na saúdská ropná zařízení mohou ceny ropy dosáhnout psychologické hranice 100 dolarů za barel. Podle ekonoma Lukáše Kovandy k tomu může dojít v případě, že se výpadek nepodaří odstranit do jednoho měsíce. Čeští řidiči by si pak museli i připlatit za benzín.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
22:14:59 | 15.09.2019

Vtip a realita

Podle některých odborných definic „vtip, anekdota, popřípadě fór, je krátké vyprávění, jehož účelem je pobavit příjemce (posluchače či čtenáře). Obvykle je založen na dvojznačnosti, absurditě nebo paradoxu, je stručný a směřuje k výrazné a úderné pointě. S ohledem na krátkost toho následujícího vyprávění zůstaňme u pojmu vtip. Příklad vtipu z filmu „Sedm statečných“: - muž vypadne z 10. patra činžáku; - a zatímco padá, v každém patře si říká, zatím je to v pořádku. ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
22:14:56 | 15.09.2019

Západ začíná vypadat jak Putinovo Rusko

14. 9. 2019 | V Británii bylo na sociálních sítích nejúspěšnější sdělení o právech zvířat. Bylo použito k tomu, aby lidi hlasovali pro brexit. Evropská unie je totiž zlá na zvířata, ve Španělsku jsou býčí zápasy a tak dále.Nic není pravda a všechno je možné. To je politika a propaganda v Rusku začátkem 21. století. Je to svět, kde je politikům jedno, že jsou přistiženi při lhaní. Staré ideologie jsou mrtvé a konspirační myšlení se stalo novým způsobem jak vysvětlit svět: všechny staré politické kategor ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
22:14:56 | 15.09.2019

Pondělí 16.9.2019
Pardubický kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.